Шкіряні браслети LUY N.6


Шкіряні браслети LUY N.6
Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6  на один оберт. Якщо ви не любите обє’мні та громіздкі аксесуари, а надаєте перевагу витонченим та ніжним прикрасам, то модель браслету LUY N6 саме для вас. Лаконічна, легка і дуже стильна. Вона не забирає на себе весь акцент, тому добре поєднується з іншими деталями, якими ви захочете доповнити свій образ. Має надійну застібку, яка складається з елементів шкіри та латуні. Тиснення на фурнітурі та з виворотної сторони браслету свідчать про його непідробність та оригінальність. В наявності у 10-ти кольорах: чорний, аметистовий, коричневий, махагон, гранат, бірюзовий, помаранчевий, ультрафіолет, фуксія, зелений.

Кожен шкіряний браслет  ми дбайливо пакуємо в індивідуальну фірмову коробку з крафт-картону та пакет, що забезпечує надійну доставку. Також є можливість придбання подарункової коробки, яка виготовлена з натурального пробкового дерева. 

Шкіряний браслет мінімалістичного концепту геометричної форми  - це завжди вдалий вибір!! Саме аксесуари чітких форм стилісти називають фаворитом сучасності. Незважаючи на візуальну простоту, геометрія відкриває величезний простір для фантазії…Перші прикраси, створені людьми тисячоліття назад, найчастіше мали форму кола, трикутника або квадрата. Майстри надихалися навколишнім світом: круглим диском Сонця, повним Місяцем, піками гір, кристалами каменів - і втілювали їх форми в прикрасах…

Сьогодні ж вибір такого аксесуару говорить про глибоку змістовність його власника. Адже мінімалізм - це не щось нудне, мінімалізм - це елегантність без зайвих деталей, простота форм з дорогих матеріалів високої якості, монохромна палітра. І все це робить дівчину в такому образі надзвичайно стильною. Адже геометричні аксесуари дозволяють створити образ, який  по-справжньому відображатиме твій внутрішній стан. Вони є лаконічним доповненням тебе, своєрідним обрамленням, деталлю, яка вірно розставляє акценти.

А такий благородний та природний матеріал як натуральна шкіра додає такому аксесуару легкої невимушеності, робить його ще більш універсальним та довговічним. Адже шкіра - один з кращих матеріалів для аксесуарів на кожен день. Висока якість шкіряних виробів - це одна з причин, по якій шкіра є настільки актуальною та найбажанішою на ринку. Шкіряний браслет однаково личить як жінкам так і чоловікам, він гармонійно поєднується з будь-яким одягом та стилем!

Отже, ми певні - жіночий шкіряний браслет LUY стане вашим улюбленим аксесуаром на довгі роки!!!

Показать все описание

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 чорний...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у чорному кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськог..

380.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 аметистовий...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у аметистовому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італій..

380.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 коричневий...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у коричневому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійс..

380.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 махагон...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у коричневому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійс..

380.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 гранат...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у кольорі гранат.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійського..

380.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 бірюзовий...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у бірюзовому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійсь..

380.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 помаранчевий...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у помаранчевому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італі..

380.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 ультрафіолет...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у кольорі ультрафіолет.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італій..

380.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 фуксія...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у кольорі фуксія.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійського..

380.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 зелений...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 6 на один оберт у зеленому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійсько..

380.00 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)