LUY N. 6 ультрафіолет

  • Наявність:  в наявності
  • Модель:  luy-n-6-9

Основні характеристики
  • Матеріал натуральна шкіра рослинного дублення
  • Фурнітура латунь
  • Товщина шкіри 3,2 мм
  • Ширина браслета 1 см
  • Розмір браслета 17 см*
*(окружність браслета з внутрішньої сторони в застебнутому вигляді)

420.00 грн.
   Безкоштовна доставка

Відправка "Новою поштою" по Україні в будь-яке місто безкоштовно

Подарункова упаковка

Всі браслети упаковано в ексклюзивну коробку з пробкового дерева

Матеріали та обробка

Для виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійського виробництва. Після фарбування та нанесення захисного покриття, виворотна сторона шкіри проходить етап додаткового шліфування, щоб вам було ще більш приємно носити браслет на руці без будь-якого дискомфорту.

Уся фурнітура браслетів LUY унікальна і тільки власного виробництва. Матеріал – латунь, ідеально вписується у естетичну концепцію бренду, з часом набуває легкого вінтажного вигляду. Має спеціальне додаткове покриття від окислення та потемніння.

Кожен браслет створюється вручну у особистій майстерні. Тому, віддавши перевагу виробам LUY, ви стаєте володарем унікального та дійсно неповторного аксесуару. Браслет упаковано у фірмову коробку з пробкового дерева.

Колір

Ультрафіолетовий колір символізує безмежність космосу, спонукає нас до духовних роздумів і розкриття свого духовного потенціалу і уяви, які так необхідні в наш час. Цей колір показує оригінальність і творчу геніальність, завдяки чому часто привертає неординарних людей.

У модній індустрії ультрафіолетовий проявив себе унікальними кольоровими поєднаннями. Золото чи інші метали додають йому розкоші, зелень і відтінки сірого наділяють природністю. Якщо ти втомилася від одягу перевірених відтінків, спробуй створити образ в фіолетовому кольорі або хоча б додати його в аксесуари.


Основні характеристики
Матеріал натуральна шкіра рослинного дублення
Фурнітура латунь
Товщина шкіри 3,2 мм
Ширина браслета 1 см
Розмір браслета 17 см*
*(окружність браслета з внутрішньої сторони в застебнутому вигляді)