Бренд LUY

Про бренд

Бренд LUY - це дивовижне поєднання ультрамодного сучасного стилю в унікальному дизайні, якісних натуральних матеріалів та сакральної складової. Адже в сучасному світі мало бути гарним ззовні, головне - це сутність, те що відрізняє саме Вашу індивідуальність, Ваш характер та унікальність. Саме таку концепцію закладено у філософію нашого бренду. Не дивлячись на мінливість моди та постійну зміну трендів, автентичні прикраси не втрачають своєї актуальності вже протягом сотень віків. Наша задача лише адаптувати їх під сучасні тенденції.

У процесі виробництва шкіра та метал проходять декілька етапів обробки за особливими технологіями. Кожен процес - це окрема історія, адже на кожній стадії виріб набуває форми та перетворюється з безтілесного матеріалу на вишуканий унікальний аксесуар. Та головне: ми наповнюємо шкіру та холодну фурнітуру теплом життя, частинкою натхненного настрою та душі.

Браслети ще з давніх часів вважались не лише оригінальною прикрасою, доповненням образу чи чудовим індивідуальним аксесуаром, а й досить виправдано мали містичний характер. Перші з них люди носили у якості оберегів та амулетів від злих духів та хвороб, браслети створювались дуже довго, в їх створення вкладувалась не лише матеріальна, а й сакральна складова. Кожному з них приписувалась особлива магічна сила, втілюючи особливу філософію. І знаєте, в цьому однозначно щось є…