Модельний ряд


Мінімалізм та оригінальність злились воєдино у геометричних формах браслетів від бренду LUY. Кожен виріб виготовлено з натуральної шкіри рослинного дублення найвищої якості. Надійні застібки складаються з елементів шкіри та латуні. Ці природні матеріали з часом набувають ще більш особливого та ексклюзивного вигляду. Усі моделі наших браслетів унікальні, і ви не знайдете аналогів в усьому світі. А різноманіття забарвлень дасть можливість обрати браслет, котрий найкраще личитиме до Вашого образу та підкреслюватиме Вашу індивідуальність. 

Кожен шкіряний браслет  ми дбайливо пакуємо в індивідуальну фірмову коробку з крафт-картону та пакет, що забезпечує надійну доставку. Також є можливість придбання подарункової коробки, яка виготовлена з натурального пробкового дерева.  Усі браслети мають захист непідробності у вигляді тиснення основних брендових знаків.

Шкіряний браслет мінімалістичного концепту геометричної форми  - це завжди вдалий вибір!! Саме аксесуари чітких форм стилісти називають фаворитом сучасності. Незважаючи на візуальну простоту, геометрія відкриває величезний простір для фантазії…Перші прикраси, створені людьми тисячоліття назад, найчастіше мали форму кола, трикутника або квадрата. Майстри надихалися навколишнім світом: круглим диском Сонця, повним Місяцем, піками гір, кристалами каменів - і втілювали їх форми в прикрасах…

Сьогодні ж вибір такого аксесуару говорить про глибоку змістовність його власника. Адже мінімалізм - це не щось нудне, мінімалізм - це елегантність без зайвих деталей, простота форм з дорогих матеріалів високої якості, монохромна палітра. І все це робить дівчину в такому образі надзвичайно стильною. Адже геометричні аксесуари дозволяють створити образ, який  по-справжньому відображатиме твій внутрішній стан. Вони є лаконічним доповненням тебе, своєрідним обрамленням, деталлю, яка вірно розставляє акценти.

А такий благородний та природний матеріал як натуральна шкіра додає такому аксесуару легкої невимушеності, робить його ще більш універсальним та довговічним. Адже шкіра - один з кращих матеріалів для аксесуарів на кожен день. Висока якість шкіряних виробів - це одна з причин, по якій шкіра є настільки актуальною та найбажанішою на ринку. Шкіряний браслет однаково личить як жінкам так і чоловікам, він гармонійно поєднується з будь-яким одягом та стилем!
Отже, ми певні - жіночий шкіряний браслет LUY стане вашим улюбленим аксесуаром на довгі роки!!!

Показать все описание

Браслети усіх моделей та кольорів

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (синій)...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт у синьому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськог..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (червоний)...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт у червоному кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськ..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 DOVE - синій...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 DOVE з принтом синього кольору.Прагнення в безкрайнє небо, легкість мрії, невагомість - це все можна сказати про  зображення пташки, що летить. У всі ча..

580.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 DOVE - чорний...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 DOVE з принтом чорного кольору.Прагнення в безкрайнє небо, легкість мрії, невагомість - це все можна сказати про  зображення пташки, що летить. У всі ча..

580.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 FERN - зелений...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 FERN з принтом зеленого кольору.Зображення папороті - це особливий символ, наділений сакральним змістом.Папороть - це таємнича і загадкова рослина, оповита б..

580.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N9 DENDELION - коричневий...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 DENDELION з принтом коричневого кольору.Насіння-парашутики відцвітаючої рослини, що розлітаються за вітром, символізують легкість, свободу і здатність вкорен..

580.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N9 DENDELION - чорний...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 DENDELION з принтом чорного кольору.Насіння-парашутики відцвітаючої рослини, що розлітаються за вітром, символізують легкість, свободу і здатність вкоре..

580.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N9 FLORAL - беж на чорному...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 FLORAL з бежевим принтом на чорному фоні.Квіткові орнаменти несуть в собі глибокий сенс. Квіти - це символ нового життя і відродження. Незалежно від культури..

580.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N9 FLORAL - бордо...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 FLORAL з принтом кольору бордо.Квіткові орнаменти несуть в собі глибокий сенс. Квіти - це символ нового життя і відродження. Незалежно від культури, зображен..

580.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N9 FLORAL - чорний...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 FLORAL з принтом чорного кольору.Квіткові орнаменти несуть в собі глибокий сенс. Квіти - це символ нового життя і відродження. Незалежно від культури, зображ..

580.00 грн.

-10%

Жіночий шкіряний браслет LUY N9 LAUREL - блакитний на ч...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 LAUREL з блакитним принтом на чорному фоні.Лавр в проекції орнаменту стає символом для тих, хто звик перемагати, успішно бореться з будь-якими страхами і нев..

522.00 грн. 580.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N9 LAUREL - зелений...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 LEAVES з принтом зеленого кольору.Жителі великих мегаполісів, які живуть в оточенні бетонних коробок, каменю, скла і асфальту, вибирають саме рослини в якост..

580.00 грн.

Показано з 1 по 12 із 113 (10 сторінок)