Шкіряні браслети LUY N9 Dendelion


Шкіряні браслети LUY N9 Dendelion

Весняне пробудження природи надихнуло на створення нової  флористичної лінійки браслетів LUY.

Жіночий браслет із натуральної шкіри асиметричної форми на один оберт. Аксесуар достатньо обємний та може стати суттєвим акцентом у Вашому образі. Геометричну форму браслета урівноважують та доповнюють принти рослинних мотивів.     

Малюнки нанесено на натуральну шкіру без попереднього фарбування, що дає легку нюдову основу та підкреслює основну ідею колекції. Для нанесення принтів використовується суперстійка та еластична фарба. 

Шкіряний браслет має кобурну латунну застібку. Тиснення на фурнітурі та з виворотної сторони браслету свідчать про його непідробність та оригінальність. 

В наявності у наступних кольорах: чорний, коричневий.

Кожен шкіряний браслет  ми дбайливо пакуємо в індивідуальну фірмову коробку з крафт-картону та пакет, що забезпечує надійну доставку.

Шкіряний браслет мінімалістичного концепту геометричної форми  - це завжди вдалий вибір!! Саме аксесуари чітких форм стилісти називають фаворитом сучасності. Незважаючи на візуальну простоту, геометрія відкриває величезний простір для фантазії…Перші прикраси, створені людьми тисячоліття назад, найчастіше мали форму кола, трикутника або квадрата. Майстри надихалися навколишнім світом: круглим диском Сонця, повним Місяцем, піками гір, кристалами каменів - і втілювали їх форми в прикрасах…

Сьогодні ж вибір такого аксесуару говорить про глибоку змістовність його власника. Адже мінімалізм - це не щось нудне, мінімалізм - це елегантність без зайвих деталей, простота форм з дорогих матеріалів високої якості, монохромна палітра. І все це робить дівчину в такому образі надзвичайно стильною. Адже геометричні аксесуари дозволяють створити образ, який  по-справжньому відображатиме твій внутрішній стан. Вони є лаконічним доповненням тебе, своєрідним обрамленням, деталлю, яка вірно розставляє акценти.

Крім того, браслети флористичної лінійки з природними принтами символізують повернення до витоків, єднання з природою, прагнення бути у гармонії з першоджерелом.

А такий благородний та природний матеріал як натуральна шкіра додає такому аксесуару легкої невимушеності, робить його ще більш універсальним та довговічним. Адже шкіра - один з кращих матеріалів для аксесуарів на кожен день. Висока якість шкіряних виробів - це одна з причин, по якій шкіра є настільки актуальною та найбажанішою на ринку. Шкіряний браслет однаково личить як жінкам так і чоловікам, він гармонійно поєднується з будь-яким одягом та стилем!

Отже, ми певні - жіночий шкіряний браслет LUY стане вашим улюбленим аксесуаром на довгі роки!!!


Показать все описание

Жіночий шкіряний браслет LUY N9 DENDELION - коричневий...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 DENDELION з принтом коричневого кольору.Насіння-парашутики відцвітаючої рослини, що розлітаються за вітром, символізують легкість, свободу і здатність вкорен..

580.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N9 DENDELION - чорний...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 9 DENDELION з принтом чорного кольору.Насіння-парашутики відцвітаючої рослини, що розлітаються за вітром, символізують легкість, свободу і здатність вкоре..

580.00 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)