Чоловічі шкіряні браслети LUY N.8


Чоловічі шкіряні браслети LUY N.8

Чоловічий шкіряний браслет на один оберт. Стильний, сучасний, трохи консервативний, та від того не менш «мужній» та брутальний! Усе це про нову чоловічу модель браслету LUY N. 8. Класична форма та ширина браслету доповнені досить об’ємною геометричною застібкою, яка візуально нагадує концептуальний годинник. Застібка досить проста та легка, тим не менш добре фіксується.

Чоловічий аксесуар сьогодні – це невід’ємна частина цілого закінченого образу, вважаємо ми. Він трансформується разом з поняттями чоловічої краси та мужності, що все більше віддаляється від звичних уявлень та надлишкової мускулинності. Тому ми вирішили розширити кольорову гамму чоловічих браслетів, та залишити вибір за вами: чорний, синій, махагон, сірий, зелений чи кемел. Обирай, який ближче саме тобі!!

Та, як завжди, на фурнітурі та з виворотної сторони браслету присутні тиснення основних брендових знаків.

Кожен шкіряний браслет  ми дбайливо пакуємо в індивідуальну фірмову коробку з крафт-картону та пакет, що забезпечує надійну доставку. Також є можливість придбання подарункової коробки, яка виготовлена з натурального пробкового дерева. 

Шкіряний браслет мінімалістичного концепту геометричної форми  - це завжди вдалий вибір!! Саме аксесуари чітких форм стилісти називають фаворитом сучасності. Незважаючи на візуальну простоту, геометрія відкриває величезний простір для фантазії…Перші прикраси, створені людьми тисячоліття назад, найчастіше мали форму кола, трикутника або квадрата. Майстри надихалися навколишнім світом: круглим диском Сонця, повним Місяцем, піками гір, кристалами каменів - і втілювали їх форми в прикрасах…

 Сьогодні ж вибір такого аксесуару говорить про глибоку змістовність його власника. Адже мінімалізм - це не щось нудне, мінімалізм - це елегантність без зайвих деталей, простота форм з дорогих матеріалів високої якості, монохромна палітра. І все це робить чоловіка в такому образі надзвичайно стильним. Адже геометричні аксесуари дозволяють створити образ, який  по-справжньому відображатиме твій внутрішній стан. Вони є лаконічним доповненням тебе, своєрідним обрамленням, деталлю, яка вірно розставляє акценти.

А такий благородний та природний матеріал як натуральна шкіра додає такому аксесуару легкої невимушеності, робить його ще більш універсальним та довговічним. Адже шкіра - один з кращих матеріалів для аксесуарів на кожен день. Висока якість шкіряних виробів - це одна з причин, по якій шкіра є настільки актуальною та найбажанішою на ринку. Шкіряний браслет однаково личить як жінкам так і чоловікам, він гармонійно поєднується з будь-яким одягом та стилем!

Отже, ми певні - чоловічий шкіряний браслет LUY стане вашим улюбленим аксесуаром на довгі роки!!!


Показать все описание

Чоловічий шкіряний браслет LUY N. 8 зелений...

Чоловічий шкіряний браслет LUY N.8 на один оберт у зеленому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськ..

450.00 грн.

Чоловічий шкіряний браслет LUY N. 8 кемел...

Чоловічий шкіряний браслет LUY N.8 на один оберт у кольорі кемел.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійського..

450.00 грн.

Чоловічий шкіряний браслет LUY N. 8 махагон...

Чоловічий шкіряний браслет LUY N.8 на один оберт у кольорі махагон.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійсько..

450.00 грн.

Чоловічий шкіряний браслет LUY N. 8 синій...

Чоловічий шкіряний браслет LUY N.8 на один оберт у синьому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійсько..

450.00 грн.

Чоловічий шкіряний браслет LUY N. 8 чорний...

Чоловічий шкіряний браслет LUY N.8 на один оберт у чорному кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійсько..

450.00 грн.

Чоловічий шкіряний браслет LUY N. 8 сірий...

Чоловічий шкіряний браслет LUY N.8 на один оберт у сірому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськог..

450.00 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)