Шкіряні браслети LUY N10 два оберти


Шкіряні браслети LUY N10 два оберти

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на два оберти. 

Ці браслети мають традиційну форму ремінця на два оберти. Застібка лаконічна, кобурного типу, виготовлена з латуні. Тиснення на фурнітурі та з виворітної сторони браслету свідчать про його непідробність та оригінальність. В наявності у 5-ти різних кольорах: чорний, коричневий, нюд, рожевий, зелений.


Унікальність даної моделі браслету в тому, що вони наповнені змістом оригінальних фраз, які слугуватимуть натхненням та певним ремайндером для вас.

Обирали вислови, які мотивують, а ще говорять про те, як нам пощастило бути один у одного, підтримувати…


Чому ми вважаємо що цей аксесуар буде для вас символом віри та підсилюватиме ваші переконання, цінності, прагнення? Бо ці фрази є певною установкою, яка додає впевненості та фокусує вашу енергію на обраному напрямку.


Кожен шкіряний браслет  ми дбайливо пакуємо в індивідуальну фірмову коробку з крафт-картону та пакет, що забезпечує надійну доставку. Також є можливість придбання подарункової коробки, яка виготовлена з натурального пробкового дерева. 


Шкіряний браслет мінімалістичного концепту геометричної форми  - це завжди вдалий вибір!! Саме аксесуари чітких форм стилісти називають фаворитом сучасності. Незважаючи на візуальну простоту, геометрія відкриває величезний простір для фантазії.


Сьогодні ж вибір такого аксесуару говорить про глибоку змістовність його власника. Адже мінімалізм - це не щось нудне, мінімалізм - це елегантність без зайвих деталей, простота форм з дорогих матеріалів високої якості, монохромна палітра. І все це робить дівчину в такому образі надзвичайно стильною. Адже геометричні аксесуари дозволяють створити образ, який  по-справжньому відображатиме твій внутрішній стан. Вони є лаконічним доповненням тебе, своєрідним обрамленням, деталлю, яка вірно розставляє акценти.


А такий благородний та природний матеріал як натуральна шкіра додає такому аксесуару легкої невимушеності, робить його ще більш універсальним та довговічним. Адже шкіра - один з кращих матеріалів для аксесуарів на кожен день. Висока якість шкіряних виробів - це одна з причин, по якій шкіра є настільки актуальною та найбажанішою на ринку. Шкіряний браслет однаково личить як жінкам так і чоловікам, він гармонійно поєднується з будь-яким одягом та стилем!


Отже, ми певні - жіночий шкіряний браслет LUY стане вашим улюбленим аксесуаром на довгі роки!!!


Показать все описание

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 два оберти чорний...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на два оберти у чорному кольорі.Напис на браслеті: You are my person (Ти моя людина).Для нанесення принтів використовується суперстійка та еластична фарба.&n..

529.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 два оберти нюд...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на два оберти у нюдовому кольорі. Напис на браслеті: You see my light  - you love my dark (Ти бачиш моє світло - ти любиш мою темряву).Для нанесення пр..

529.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 два оберти зелений...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на два оберти у зеленому кольорі. Напис на браслеті: Magic is something you make (Магія - це те, що створюєш ти).Для нанесення принтів використовується супе..

529.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 два оберти рожевий...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на два оберти у рожевому кольорі. Напис на браслеті: To live is to love (Жити - це любити).Для нанесення принтів використовується суперстійка та еластична ф..

529.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 два оберти коричневий...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на два оберти у коричневому кольорі. Напис на браслеті: Embrace what makes you different (Приймай те, що тебе вирізняє).Для нанесення принтів використовуєть..

529.00 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)