LUY N. 4 один оберт


LUY N. 4 один оберт
Шкіряний браслет на один оберт. Завдяки своєму розміру та кольоровій гаммі - це модель унісекс. Стриманий дизайн ідеально личитиме до міського урбаністичного стилю, та стилю кежуал, аксесуар на кожен день. Має надійну застібку, яка складається з елементів шкіри та латуні. Тиснення на фурнітурі та з виворотної сторони браслету свідчать про його непідробність та оригінальність. В наявності у 3-ьох кольорах: чорний, синій, коричневий.
LUY N. 4 один оберт (синій)

LUY N. 4 один оберт (синій)

Синій колір обирають ділові, цілеспрямовані та товариські дівчата. Він викликає довіру і формує враження серйозності, вдумливості та надійності. Це колір авторитету. З іншого боку цей колір ..

500.00 грн.

LUY N. 4 один оберт (чорний)

LUY N. 4 один оберт (чорний)

Чорний колір. Він домінує в одязі сучасних жінок. У 21 столітті цей колір - символ витонченості, елегантності, роздумів і мудрості, переваги і влади. Якщо ти повністю впевнена в собі, зупини ..

500.00 грн.

LUY N. 4 один оберт (коричневий)

LUY N. 4 один оберт (коричневий)

Цей колір останнім часом набирає популярності, через свою здатність надавати образу природності та натуральності. Особливо виглядає саме на шкіряних речах, ще більше підкреслюючи їх органічн..

500.00 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)