Шкіряні браслети LUY N.1 один оберт


Шкіряні браслети LUY N.1 один оберт

Жіночий шкіряний браслет на один оберт. Стриманий дизайн ідеально личитиме до міського урбаністичного стилю, та стилю кежуал, аксесуар на кожен день. Має надійну застібку, яка складається з елементів шкіри та латуні. Тиснення на фурнітурі та з виворотної сторони браслету свідчать про його непідробність та оригінальність. В наявності у 9-ти різних кольорах: червоний, чорний, зелений, синій, жовтий, помаранчевий, срібний, коричневий, махагон.

Кожен шкіряний браслет  ми дбайливо пакуємо в індивідуальну фірмову коробку з крафт-картону та пакет, що забезпечує надійну доставку. Також є можливість придбання подарункової коробки, яка виготовлена з натурального пробкового дерева. 

Шкіряний браслет мінімалістичного концепту геометричної форми  - це завжди вдалий вибір!! Саме аксесуари чітких форм стилісти називають фаворитом сучасності. Незважаючи на візуальну простоту, геометрія відкриває величезний простір для фантазії…Перші прикраси, створені людьми тисячоліття назад, найчастіше мали форму кола, трикутника або квадрата. Майстри надихалися навколишнім світом: круглим диском Сонця, повним Місяцем, піками гір, кристалами каменів - і втілювали їх форми в прикрасах…

Сьогодні ж вибір такого аксесуару говорить про глибоку змістовність його власника. Адже мінімалізм - це не щось нудне, мінімалізм - це елегантність без зайвих деталей, простота форм з дорогих матеріалів високої якості, монохромна палітра. І все це робить дівчину в такому образі надзвичайно стильною. Адже геометричні аксесуари дозволяють створити образ, який  по-справжньому відображатиме твій внутрішній стан. Вони є лаконічним доповненням тебе, своєрідним обрамленням, деталлю, яка вірно розставляє акценти.

А такий благородний та природний матеріал як натуральна шкіра додає такому аксесуару легкої невимушеності, робить його ще більш універсальним та довговічним. Адже шкіра - один з кращих матеріалів для аксесуарів на кожен день. Висока якість шкіряних виробів - це одна з причин, по якій шкіра є настільки актуальною та найбажанішою на ринку. Шкіряний браслет однаково личить як жінкам так і чоловікам, він гармонійно поєднується з будь-яким одягом та стилем!

Отже, ми певні - жіночий шкіряний браслет LUY стане вашим улюбленим аксесуаром на довгі роки!!!


Показать все описание

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (синій)...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт у синьому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськог..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (червоний)...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт у червоному кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськ..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (чорний)...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт у чорному кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськог..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (зелений)...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт у зеленому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійсько..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (коричневи...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт у коричневому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійс..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (жовтий)...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт у жовтому кольорі.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськог..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (помаранче...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт помаранчевого кольору.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійс..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (срібло)...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт срібного кольору.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійського..

390.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 один оберт (махагон)...

Жіночий шкіряний браслет LUY N. 1 на один оберт у кольорі махагон.Матеріали та обробкаДля виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійськог..

390.00 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)