Шкіряні браслети LUY N10 один оберт


Шкіряні браслети LUY N10 один оберт

Жіночий шкіряний браслет на один оберт. 

Цей браслет має традиційну форму ремінця на один оберт. Застібка лаконічна, кобурного типу, виготовлена з латуні. Тиснення на фурнітурі та з виворотної сторони браслету свідчать про його непідробність та оригінальність. В наявності у 5-ти різних кольорах: чорний, кемел, нюд, гранат, аметистовий.


Унікальність даної моделі браслету в тому, що вони наповнені змістом оригінальних фраз, які слугуватимуть натхненням та певним ремайндером для вас.

Обирали вислови, які мотивують, а ще говорять про те, як нам пощастило бути один у одного, підтримувати…


Чому ми вважаємо що цей аксесуар буде для вас символом віри та підсилюватиме ваші переконання, цінності, прагнення? Бо ці фрази є певною установкою, яка додає впевненості та фокусує вашу енергію на обраному напрямку.


Кожен шкіряний браслет  ми дбайливо пакуємо в індивідуальну фірмову коробку з крафт-картону та пакет, що забезпечує надійну доставку. Також є можливість придбання подарункової коробки, яка виготовлена з натурального пробкового дерева. 


Шкіряний браслет мінімалістичного концепту геометричної форми  - це завжди вдалий вибір!! Саме аксесуари чітких форм стилісти називають фаворитом сучасності. Незважаючи на візуальну простоту, геометрія відкриває величезний простір для фантазії.


Сьогодні ж вибір такого аксесуару говорить про глибоку змістовність його власника. Адже мінімалізм - це не щось нудне, мінімалізм - це елегантність без зайвих деталей, простота форм з дорогих матеріалів високої якості, монохромна палітра. І все це робить дівчину в такому образі надзвичайно стильною. Адже геометричні аксесуари дозволяють створити образ, який  по-справжньому відображатиме твій внутрішній стан. Вони є лаконічним доповненням тебе, своєрідним обрамленням, деталлю, яка вірно розставляє акценти.


А такий благородний та природний матеріал як натуральна шкіра додає такому аксесуару легкої невимушеності, робить його ще більш універсальним та довговічним. Адже шкіра - один з кращих матеріалів для аксесуарів на кожен день. Висока якість шкіряних виробів - це одна з причин, по якій шкіра є настільки актуальною та найбажанішою на ринку. Шкіряний браслет однаково личить як жінкам так і чоловікам, він гармонійно поєднується з будь-яким одягом та стилем!


Отже, ми певні - жіночий шкіряний браслет LUY стане вашим улюбленим аксесуаром на довгі роки!!!Показать все описание

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 один оберт чорний...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на один оберт у чорному кольорі. Напис на браслеті: Be who others were not (Будь тим, ким інші не були).Для нанесення принтів використовується суперстійка т..

457.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 один оберт кемел...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на один оберт у кольорі кемел.Напис на браслеті: Begin today (Починай сьогодні).Для нанесення принтів використовується суперстійка та еластична фарба.  ..

457.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 один оберт нюд...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на один оберт у нюдовому кольорі. Напис на браслеті: Fell in love with moments (Закохана у мить).Для нанесення принтів використовується суперстійка та еласт..

457.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 один оберт аметистовий...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на один оберт у аметистовому кольорі. Напис на браслеті: Focus on the good (Зосередься на хорошому).Для нанесення принтів використовується суперстійка та ел..

457.00 грн.

Жіночий шкіряний браслет LUY N10 один оберт гранат...

Жіночий шкіряний браслет LUY N 10 на один оберт у кольорі гранат. Напис на браслеті: Stay true (Залишайся чесною).Для нанесення принтів використовується суперстійка та еластична фарба. ..

457.00 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)