Шкіряні браслети LUY N11 один оберт


Шкіряні браслети LUY N11 один оберт

Шкіряний браслет LUY N11 на один оберт. 

Ці браслети мають традиційну форму широкого ремінця на один оберт. Застібка лаконічна, кобурного типу, виготовлена з латуні. Тиснення на фурнітурі та з виворітної сторони браслету свідчать про його непідробність та оригінальність. В наявності у 3-ьох різних кольорах: чорний, кемел, сірий.


Унікальність даної моделі браслету в тому, що вони наповнені змістом оригінальних фраз, які слугуватимуть натхненням та певним ремайндером для вас.

Обирали вислови, які мотивують, а ще говорять про те, як нам пощастило бути один у одного, підтримувати…


Чому ми вважаємо що цей аксесуар буде для вас символом віри та підсилюватиме ваші переконання, цінності, прагнення? Бо ці фрази є певною установкою, яка додає впевненості та фокусує вашу енергію на обраному напрямку.


Кожен шкіряний браслет  ми дбайливо пакуємо в індивідуальну фірмову коробку з крафт-картону та пакет, що забезпечує надійну доставку. Також є можливість придбання подарункової коробки, яка виготовлена з натурального пробкового дерева. 


Шкіряний браслет мінімалістичного концепту геометричної форми  - це завжди вдалий вибір!! Саме аксесуари чітких форм стилісти називають фаворитом сучасності. Незважаючи на візуальну простоту, геометрія відкриває величезний простір для фантазії.


Сьогодні ж вибір такого аксесуару говорить про глибоку змістовність його власника. Адже мінімалізм - це не щось нудне, мінімалізм - це елегантність без зайвих деталей, простота форм з дорогих матеріалів високої якості, монохромна палітра. І все це робить володаря  такого образу надзвичайно стильним. Адже геометричні аксесуари дозволяють створити образ, який  по-справжньому відображатиме твій внутрішній стан. Вони є лаконічним доповненням тебе, своєрідним обрамленням, деталлю, яка вірно розставляє акценти.


А такий благородний та природний матеріал як натуральна шкіра додає такому аксесуару легкої невимушеності, робить його ще більш універсальним та довговічним. Адже шкіра - один з кращих матеріалів для аксесуарів на кожен день. Висока якість шкіряних виробів - це одна з причин, по якій шкіра є настільки актуальною та найбажанішою на ринку. Шкіряний браслет однаково личить як жінкам так і чоловікам, він гармонійно поєднується з будь-яким одягом та стилем!


Отже, ми певні - шкіряний браслет LUY стане вашим улюбленим аксесуаром на довгі роки!!!


Показать все описание

Шкіряний браслет LUY N11 один оберт чорний...

Шкіряний браслет LUY N11 на один оберт у чорному кольорі. Напис на браслеті: You can (Ти можеш).Для нанесення принтів використовується суперстійка та еластична фарба.  Принт наноситься ..

475.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)