LUY N. 8 синій

  • Наявність:  в наявності
  • Модель:  luy-n-8-4

Основні характеристики
  • Матеріал натуральна шкіра рослинного дублення
  • Фурнітура латунь
  • Товщина шкіри 3,2 мм
  • Ширина браслета 2 см
  • Розмір браслета S - 19 см; M - 20 см; L - 21 см*
*(окружність браслета з внутрішньої сторони в застебнутому вигляді)

450.00 грн.
   Безкоштовна доставка

Відправка "Новою поштою" по Україні в будь-яке місто безкоштовно

Подарункова упаковка

Всі браслети упаковано в ексклюзивну коробку з пробкового дерева

Матеріали та обробка

Для виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійського виробництва. Після фарбування та нанесення захисного покриття, виворотна сторона шкіри проходить етап додаткового шліфування, щоб вам було ще більш приємно носити браслет на руці без будь-якого дискомфорту.

Уся фурнітура браслетів LUY унікальна і тільки власного виробництва. Матеріал – латунь, ідеально вписується у естетичну концепцію бренду, з часом набуває легкого вінтажного вигляду. Має спеціальне додаткове покриття від окислення та потемніння.

Кожен браслет створюється вручну у особистій майстерні. Тому, віддавши перевагу виробам LUY, ви стаєте володарем унікального та дійсно неповторного аксесуару. Браслет упаковано у фірмову коробку з пробкового дерева.

Колір

Браслет виконано у відтінку navy – це найбільш класичний та стриманий колір серед усієї палітри синього. Він насичений, але ,разом з тим, нейтральний. Тому не привертатиме занадто багато уваги, а тільки додасть необхідного акценту.

Синій колір обирають ділові, цілеспрямовані чоловіки. Він викликає довіру і формує враження серйозності, вдумливості та надійності. Це колір авторитету. З іншого боку цей колір приводить до внутрішнього спокою, духовності та рівноваги. Якщо ти соціально активний, маєш активну життєву позицію, синій – саме твій колір.


Основні характеристики
Матеріал натуральна шкіра рослинного дублення
Фурнітура латунь
Товщина шкіри 3,2 мм
Ширина браслета 2 см
Розмір браслета S - 19 см; M - 20 см; L - 21 см*
*(окружність браслета з внутрішньої сторони в застебнутому вигляді)