LUY N. 7 бірюзовий

  • Наявність:  в наявності
  • Модель:  luy-n-7-6

Основні характеристики
  • Матеріал натуральна шкіра рослинного дублення
  • Фурнітура латунь
  • Товщина шкіри 3,2 мм
  • Ширина браслета 1,5 см
  • Розмір браслета 16,5 см*
*(окружність браслета з внутрішньої сторони в застебнутому вигляді)

400.00 грн.
   Безкоштовна доставка

Відправка "Новою поштою" по Україні в будь-яке місто безкоштовно

Подарункова упаковка

Всі браслети упаковано в ексклюзивну коробку з пробкового дерева

Матеріали та обробка

Для виготовлення браслетів LUY використовується виключно натуральна шкіра рослинного дублення італійського виробництва. Після фарбування та нанесення захисного покриття, виворотна сторона шкіри проходить етап додаткового шліфування, щоб вам було ще більш приємно носити браслет на руці без будь-якого дискомфорту.

Уся фурнітура браслетів LUY унікальна і тільки власного виробництва. Матеріал – латунь, ідеально вписується у естетичну концепцію бренду, з часом набуває легкого вінтажного вигляду. Має спеціальне додаткове покриття від окислення та потемніння.

Кожен браслет створюється вручну у особистій майстерні. Тому, віддавши перевагу виробам LUY, ви стаєте володарем унікального та дійсно неповторного аксесуару. Браслет упаковано у фірмову коробку з пробкового дерева.

Колір

Бірюзовий колір – особливий. Дизайнерами була помічена його надзвичайна здатність гармонійно поєднуватись та вписуватись у будь-який стиль одягу. Тому представлений колір тримається в тренді уже декілька років.

Одяг та аксесуари цього кольору привертають увагу оточуючих, люди в цьому кольорі виглядають стильно та «свіжо». До них всі тягнуться, намагаються налагодити контакт, спілкування. Це колір енергійних, цілеспрямованих і креативних людей. Тож частіше і без вагань використовуй цей сміливий, та водночас благородний колір у своєму гардеробі!!


Основні характеристики
Матеріал натуральна шкіра рослинного дублення
Фурнітура латунь
Товщина шкіри 3,2 мм
Ширина браслета 1,5 см
Розмір браслета 16,5 см*
*(окружність браслета з внутрішньої сторони в застебнутому вигляді)